1 miesiąc temu

18 krążków dla karateków ze Sportowego Klubu Karate Senshi. Sportowe trofea na Międzynarodowym Warsaw Open

Udostępnij:
Polub ndg24:

W dniu 24 marca w stolicy odbyły się międzynarodowe zawody karate Warsaw Open. Medale przywieźli Lena Rózga oraz Igor Borchert z Nowego Dworu Gdańskiego.

Na zawodach odbyło się ponad 800 startów. Rywalizowali zawodnicy i zawodniczki z 65 klubów z 8 państw.

Lena oraz Igor reprezentowali Sportowy Klub Karate Senshi, który okazał się drugim klubem w Polsce w klasyfikacji generalnej. Zdobyli po brązowym medalu w swojej kategorii wiekowej. Cała ekipa Senshi zdobyła aż 18 krążków.

Jedna walka wygrana

Warto zaznaczyć iż Lena Rózga tydzień wcześniej w dniu 17 marca zdobyła brązowy medal podczas Grand Prix Slovakia.

Młoda zawodniczka w drodze po medal mierzyła się z najlepszymi zawodniczkami świata. Zawody w Bratysławie zgromadziły rekordowe 2500 uczestników z 65 państw. Klubowi trenerzy nazywają Lenę młodym i pracowitym talentem klubu.