Kategoria artykułu: Wiadomości
3 lata temu

W Nowym Dworze Gdańskim powstanie market budowlany. Rozpoczęły się prace ziemne.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Obok sklepu ogrodniczego "Wiosna" od kilku tygodni  można zaobserwować pierwsze prace ziemne związane z przygotowaniem terenu pod inwestycje - na tym terenie zbudowany zostanie  market budowlany z pasażem handlowym.

Jak informuje nas kierownik budowy jednego z akcjonariuszy marketu z sektora "dom i ogród"  market będzie   posiadał halę sprzedażową powyżej 800 m2. Całorocznym stoiskiem będzie dział "ogród". W pasażu handlowym funkcjonować będą cztery lokale, przeznaczone dla indywidualnych przedsiębiorców.
Przy markecie powstanie parking na 97 miejsc.  W inwestycji przewidziano budowę kładki, która umożliwi przemieszczanie się  do Mc Donalda. Zjazd będzie tylko ronda Warszawska - Morska, plany nie przewidują budowy innej drogi dojazdowej. W markecie uruchomiony zostanie dział PSB Profi, dedykowanych przede wszystkim obsłudze firm budowlanych. Dział ten  przystosowane  jest  do obsługi dowolnej inwestycji budowlanej niezależnie od skomplikowania technologicznego i logistycznego.  Planowany termin otwarcia - późna wiosna 2021 r.
PBS "Mrówka" to sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród". Pierwsze sklepy powstały w 2002 r. Obecnie działa ich w Polsce 321. W asortymencie PBS Mrówka znajdują się materiały budowlane, artykuły wykończeniowe i dekoracyjne, wyposażenie łazienek i kuchni, elektronarzędzia, a także artykuły związane z ogrodem i otoczeniem domu.

foto.pogladowe

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.