Kategoria artykułu: Wiadomości
7 lat temu

Rolnik szuka żony ... na Żuławach.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Dostałam telefon z TVP w sprawie potencjalnych kandydatów do tego telewizyjnego show z regionu Żuław - mówi Danuta Hojarska. - Pytali, czy nie znam potencjalnych uczestników. Wszyscy chętni do udziału w "Rolniku" będą mogli się zgłosić do castingu. TVP planuje go przeprowadzić wkrótce na Żuławach.


Zaznaczmy, niedawno zakończyła się trzecia odsłona popularnego telewizyjnego show. Trwają przygotowania do czwartego sezonu.

 Casting do Rolnik Szuka Żony 4. edycja. Jak się zgłaszać i wziąć udział w programie?

 Jak wziąć udział w castingu? Zainteresowani powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej rolnikszukazony.tvp.pl. W zgłoszeniu trzeba udostępnić swoje dane kontaktowe, wiek, stan cywilny oraz załączyć swoją fotografię. Zaproszeni do kolejnego etapu castingu zostaną kandydaci, którzy wpadną w oko producentom programu.


Po pierwszym etapie castingów, producenci zaproszą dziesięcioro rolników do nagrania swoich wizytówek. Do wybranych przyjedzie ekipa telewizyjna, która nakręci materiały do odcinka pilotażowego, który zobaczymy w telewizji wiosną.

 Po jego emisji ogłoszony zostanie casting na żony i mężów dla uczestników i uczestniczek. Prace nad odcinkami do czwartej serii programu Rolnik Szuka Żony rozpoczną się latem 2017 roku, a nową edycję reality-show zobaczymy w jesiennej ramówce TVP1 na 2017 rok.

Chęć udziału w castingu zadeklarowalo dwóch rolników, ktorzy będą wśród pań szukać kandydatki na żonę oraz dwie dziewczyny, które napiszą do   rolników zakwalifikowanych do programu.

Źródło: strefa agro.db
Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.