Kategoria artykułu: Wydarzenia
7 lat temu

Nowy Dwór Gdański pożegnał 2016 rok - Bale Sylwestrowe fotoleracja.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Magiczna data. Jedyny dzień, a właściwie noc w roku. To noc pełna wrażeń, nadziei, decyzji, przemyśleń i noworocznych postanowień.


Noc sylwestrowa, bo o niej mowa, to dobry czas na spotkania ze znajomymi na tzw. domówce lub na imprezie plenerowej " pod chmurką".
Jednak niezmiennym powodzeniem od lat cieszą się Bale Sylwestrowe w sprawdzonych, cieszących się dobrą renomą, miejscach. Tu nigdy nie brakuje chętnych, a bilety rozchodzą się jak przysłowiowe " ciepłe bułeczki".

Portal ndg24.com odwiedził w sylwestrową noc Żuławski Ośrodek Kultury oraz Willę Joker.
Miejsca znane z dobrej zabawy i świetnej atmosfery spotkań sylwestrowych nie tylko wsród mieszkańców naszego miasta, ale również wśród gości z okolic, a często nawet z odległych miejscowości.
W restauracji Joker impreza sylwestrowa rozpoczęła się o godzinie 19.00 .Po gorących daniach gości na parkiet zaprosił dj - wodzirej Andrzej z Elbląga. Hity muzyczne z lat 80 - tych aż do piosenek ze współczesnych list przebojów nie pozostawiały wątpliwości, że goście chętnie bawią się przy znanych melodiach.
W tym roku w Willi Joker bawiła się duża grupa gości z Elbląga.
Od kilku lat mamy z mężem " wychodne" w Sylwestra.Co roku jesteśmy w innym miejscu. Rok 2016 zakończymy w Nowym Dworze Gdańskim. Znajomi polecili nam to miejsce, zresztą bawią się tu  razem z nami. Jesteśmy zauroczeni całym serwisem hotelarsko - gastronomicznym. Czuję, że będziemy się świetnie bawić i polecać to miejsce innym. A obsługa kelnerska po prostu nas rozpieszcza swoja troską o każdy detal - mowi pani Ania z Elbląga.
Były gorące latnoskie rytmy i unoszące się w powietrzu bańki.Było radośnie  i kolorowo, a biesiadującym gościom dopisywał humor i kondycja na parkiecie.


Bal Sylwestrowy  w Żuławski Ośrodku Kultury rozpoczął się o godzinie 20.00. Tradycyjnie była to impreza koszykowa. Bilety oczywiście wysprzedane z dużym wyprzedzeniem. Bo Bal Sylwestrowy w  ŻOK - u  ma swoją rangę, klimat i stałych bywalców, którzy nie wyobrażają sobie pląsów w innym miejscu.
Na scenie zespół Dźwiękoszczelni w składzie: Krzysztof Pytel - klawisze, Paweł Bordon - gitara prowadząca i wokal, gościnnie Angelika Malcher - wokal.
Zespół podczas nocy sylwestrowej zaprezentował wiele znanych coverów  z muzyki disco polo np .Aleksandra czy Przez twe oczy zielone, była wiązanka śląsko - goralska i piosenki znanych zespołów polskich i zagranicznych.
Już przy piosence z repertuaru Boney M " Brown girl in the ring" parkiet zapełnił się tancerzami. A pózniej było....już coraz tłoczniej. No bo jak tu nie pląsać kiedy Dźwiekoszczelni grają...Barcelonę (Pectus) lub Nogi (Czarno - Czarni).
Zabawy sylwestrowe trwały do wczesnych godzinny porannych.Najwytrwalsi tancerze opuszczali parkiet w obu miejscach ok 4 - 5 nad ranem.
A dziś  1 stycznia 2017 r. zapraszamy naszych Czytelników na spotkanie noworoczne o 16.30 przed ŻOK - iem.
Zapraszamy do fotogalerii.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.