Kategoria artykułu: Wiadomości
3 lata temu

Śmiertelny wypadek na S7. Zginęła młoda kobieta i jej syn.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Ok godziny 14.30 dyżurny nowodworskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, ze na drodze S7 doszło do zdarzenia drogowego, w którym brały udział trzy samochody, a wśród pasażerów były dzieci.

Na miejsce od razu został skierowany patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pojazdy Citroen Xsara, w którym przebywała jedna osoba i Toyota Yaris, w którym przebywały dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci w wieku 7 i 11 lat stały w miejscu wyłączonym z ruchu pojazdów i w pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn w Toyotę uderzył VW Golf, w którym znajdował się tylko kierujący.

W wyniku zdarzenia  do szpitala został przewieziony kierowca Golfa, a także mężczyzna z Toyoty wraz ze swoją 11 córką.  Niestety, pomimo udzielonej pomocy medycznej nie udało się uratować 31-letniej kobiety i jej 7-letniego syna - pasażerów Toyoty.

Na miejscu technik zabezpieczył ślady oraz wykonał dokumentację fotograficzną. Policjanci przesłuchali świadków oraz sporządzili protokoły oględzin. Droga w chwili obecnej jest przejezdna.

info i foto:KPP NDG

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.