Kategoria artykułu: Wiadomości
3 lata temu

Policjanci wykryli uprawę marihuany w ......szafie.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Nowodworscy policjanci przedstawili zarzuty popełnienia dwóch przestępstw 37 – latkowi, podejrzewanemu o uprawianie marihuany.

Nielegalne krzewy w doniczkach jak i sam susz, funkcjonariusze znaleźli w trakcie przeszukania w jednym z mieszkań na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Za uprawianie i zbiór konopi innych niż włókniste grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Policjanci z wydziału kryminalnego nowodworskiej jednostki podejrzewali, że 37 – letni mieszkaniec Nowego Dworu Gdańskiego może uprawiać marihuanę. Ich przypuszczenia potwierdziły się w piątek w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych jednego z mieszkań na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. W pokoju, w którym mieszkał mężczyzna, kryminalni znaleźli w specjalnej szafie profesjonalnie przygotowane miejsce do uprawy roślin. Wewnątrz szafy znaleziono 10 krzewów, jak się okazało po dalszych badaniach to marihuana. Dodatkowo w mieszkaniu policjanci znaleźli kolejną porcję narkotyku w postaci suszu roślinnego w ilości 50 gram, jak się okazało to również marihuana. Sadzonki oraz susz zabezpieczono, będą one stanowić teraz dowód w prowadzonym postępowaniu. 37 – latek został doprowadzony do policyjnej jednostki. Śledczy przedstawili mu zarzuty uprawiania i zbioru konopi innych niż włókniste. Za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: KPP Nowy Dwór Gdański
Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (2)

Podatnik: Wiwat Republica of Bolanda! Cywilizowane kraje legalizują , leczą i zarabiają z podatków krocie. Za górami, za lasami, w obesranym-januszowym kraju nad Wisłą, strumień kasy podatników trwoni się na takie właśnie spektakle. A po udanej akcji, chwalebnym artykule i pochwale kombinują jak zdobyć olej dla kogoś z własnej rodziny chorującego na nowotwór. Z resztą wiadomo nie od dziś że nasza komórka policji zajmuje się wyłącznie tym co im pasuje i przynosi wymierny zysk. Co roku z budżetu miasta odpalało im się bodaj kilkadziesiąt tysięcy złotych. W tym radni podjęli próbę wycofania tych środków także przygotujmy się na : " w tej chwili wszyscy nasi konsultanci są zajęci, spróbuj zadzwonić później".

2017-01-17 17:14:41 0 8 Zgłoś

Aga: Bardzo anonimowe zdjęcie :D

2017-01-18 23:26:41 0 0 Zgłoś