Kategoria artykułu: Wiadomości
7 lat temu

22-LATEK Z NARKOTYKAMI

Udostępnij:
Polub ndg24:

Praca operacyjna policjantów pionu kryminalnego z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Gdańskim doprowadziła do zatrzymania 22-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. 

Nowodworscy kryminalni, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, natrafili na trop mężczyzny, który mógł posiadać środki odurzające. Funkcjonariusze postanowili zweryfikować posiadane ustalenia i dokładnie sprawdzić wszelkie ślady prowadzące do podejrzewanego.

Kryminalni szybko namierzyli mężczyznę, który przebywał na terenie Nowego Dworu Gdańskiego, okazał się nim miejscowy 22-latek .Podczas jego kontroli i wykorzystaniu do tych czynności psa służbowego do wyszukiwania zapachów środków odurzających, znaleziono przy mężczyźnie schowane w jego ubraniu dwa woreczki strunowe z zawartością białego proszku.

22-latek został zatrzymany i przewieziony do nowodworskiej komendy. Zabezpieczone substancje zostały przekazane technikowi kryminalistycznemu do dalszych badań. Po sprawdzeniu okazało się, że to amfetamina o wadze 1,55 grama. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: http://www.nowydworgdanski.policja.gov.pl/
Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.