Kategoria artykułu: Wiadomości
9 miesięcy temu

APEL O POMOC DLA POGORZELCÓW

Udostępnij:
Polub ndg24:

Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem, otuchą, pocieszeniem...

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego zwraca się z apelem o udzielenie pomocy pięcioosobowej rodzinie poszkodowanej w wyniku pożaru jaki miał miejsce w nocy z dnia 28 na 29 września 2017 roku w miejscowości Jazowa 6, gmina Nowy Dwór Gdański.

Pożar strawił dorobek całego życia rodziny, która zamieszkiwała w wyżej wskazanym budynku. W jednej chwili zostali pozbawieni dachu nad głową, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku, dlatego gorąco apeluję i proszę wszystkich, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.

Wsparcia w formie rzeczowej można udzielać za pośrednictwem Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Gdańskim, z siedzibą przy ul. Konopnickiej 1 w Nowym Dworze Gdańskim, natomiast pomoc finansowa może zostać przekazana na rachunek bankowy numer: 65 8306 0003 0000 1300 2000 0070 z dopiskiem: „pomoc pogorzelcom — Jazowa 6".

Za wszelkie wsparcie udzielone w każdej formie, w imieniu osób oczekujących na pomoc, z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Z informacji uzyskanych od radnego Andrzeja Sobocińskiego wiemy, że w chwili obecnej pogorzelcy mieszkają u krewnych, ale sąsiad rodziny, która straciła dobytek życia, zaoferował im do zamieszkania swój stary dom.

Rodzina - to starsza pani, małżeństwo oraz dwóch synów w wieku nastoletnim ( 18 - 22 l.). Przy wspieraniu pogorzelców prosimy o uwzględnienie tych informacji.

Źródło: miastonowydworgdanski.pl
Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.