Kategoria artykułu: Wiadomości
1 miesiąc temu

Był nietrzeźwy, nie miał uprawnień - uciekał przed policją

Udostępnij:
Polub ndg24:

Uciekający przed policjantami kierowca nie uniknie już odpowiedzialności. Funkcjonariusze ruszyli w pościg za 51-latkiem, gdy ten nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

28 stycznia o godzinie 20:45 w miejscowości Tujsk policjanci z nowodworskiej drogówki zauważyli jadący pojazd VW Caravelle  którego kierowca wydał im się podejrzany. Mundurowi dali sygnał do zatrzymania, jednak mężczyzna go zignorował i zaczął uciekać. Policjanci z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi ruszyli więc za nim. Po chwili kierujący ostatecznie się zatrzymał.

Po jego zatrzymaniu w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że uciekał, bo pił alkohol i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 1 promil alkoholu we krwi. Policjanci z nowodworskiej drogówki zatrzymali mężczyznę i przewieźli do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Mężczyzna odpowie za niezatrzymanie się do kontroli, jazdę bez wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami, a także za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Policjanci przypominają i ostrzegają - nie ma żadnego pobłażania wobec kierowców, którzy stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu !

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.