5 lat temu

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 mistrzyniami powiatu w unihokeju.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Bardzo udany występ  zawodniczek  ze Szkoły Podstawowej nr 2 na zawodach sportowych. Dziewczęta młodsze zdobyły złoty medal na Mistrzostwach Powiatu w unihokeju, które odbyły się 27.10.2018 w Kmiecinie. Do rywalizacji w turnieju stanęło siedem zespołów z powiatu nowodworskiego podzielonych na dwie grupy. Najlepsze zespoły z grup awansowały do finału. Do rywalizacji w najważniejszym meczu turnieju stanęły gospodynie turnieju SP Kmiecin oraz zawodniczki SP 2 NDG. Po bardzo emocjonującym spotkaniu i dwóch bramkach Joanny Walewskiej nasze dziewczęta zdobyły złote medale oraz tytuł mistrzyń powiatu w unihokeju. Dzięki zwycięstwu dziewczęta uzyskały awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w Prabutach.