Kategoria artykułu: Wydarzenia
2 lata temu

Ferie w Żuławskim Ośrodku Kultury

Udostępnij:
Polub ndg24:

Żuławski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na styczniowe zimowisko.

 Tym razem na zimowisko zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat od 23 do 28 stycznia w godz. 8-16.00. Opłata za cały tydzień: 100 zł. W zimowym programie mamy zabawę z filmem.

Pamiętacie green screen i programy dla dzieci tworzone na nim? Razem z ekipą filmowców-edukatorów dzieci będą się bawić w aktorów i producentów, zobaczą i same spróbują jak wygląda produkcja programu czy filmu przy użyciu tego narzędzia. Dzięki spotkaniu z panią Ewą Sobolewską, która jest jedną z najwspanialszych polskich popularyzatorek animacji artystycznej, dzieci dowiedzą się mnóstwa ciekawostek o filmie. Zabierzemy je także w podróż do jednego z najpiękniejszych współczesnych muzeów - Muzeum Emigracji, gdzie będą mogły zobaczyć, jak to jest być pasażerem albo marynarzem na Batorym. 

W ciągu dnia w ramach opłaty dzieci mają również zapewnione 3 posiłki.

Zapisy na półkolonie od 2 stycznia do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Aby zapisać dziecko, należy prawidłowo wypełnić i dostarczyć do sekretariatu kartę uczestnika półkolonii oraz dokonać opłaty.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.