Kategoria artykułu: Wydarzenia
1 rok temu

Giełda dla futrzaka - pomoc dla Przytuliska OSP w Nowym Dworze Gdańskim.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Planujesz spóźnione wiosenne porządki? Brak Ci miejsca w szafie? A może masz niepotrzebne rzeczy, których jednak szkoda Ci wyrzucić? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Akcja mająca na celu zebranie funduszy na sterylizacje i leczenie psów z Przytuliska OSP to idealna opcja dla ciebie!
W niedzielę 9 lipca 2017 roku w godzinach 11:00-16:00 organizowana będzie akcja pod hasłem „GIEŁDA DLA FUTRZAKA”.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby Przytuliska OSP. Każdy z Was może zarezerwować swój stolik i sprzedawać rzeczy które są już zbędne (ubrania, zabawki, książki, kubki, wazony itp.) Każdy z odwiedzających będzie mógł zakupić daną rzecz za wynegocjowaną cenę a osoby sprzedające same zdecydują jaką część zebranych pieniędzy zechcą przekazać na rzecz Przytuliska. Dodatkowo organizujemy stanowisko „Wolny stolik”, które będzie prowadzone przez wolontariuszki. Stanowisko będzie przeznaczone na rzeczy których właściciele chcą podarować ale nie mają ochoty osobiście ich sprzedawać. Będzie można również wrzucać pieniążki do specjalnie oklejonych puszek. Przewidziany też słodko-słony mini bufet gdzie będzie można zaopatrzyć się w kawę, herbatę, ciasto, babeczki a nawet pizzę i letnie kanapeczki za symboliczne kwoty.

Rzeczy na „Wolny stolik” prosimy przynosić do Ochotniczej Straży Pożarnej do dnia 7 lipca 2017 roku włącznie. Zapisy i rezerwacja własnego stanowiska trwać będą również do 7 lipca do godziny 14:00. Chętnych prosimy o zapisy tylko i wyłącznie pod nr tel. 506-872-111. Zgłoszenia składane osobiście w Straży lub poprzez facebookową stronę będą ignorowane z uwagi na to, aby nie powstało zamieszanie!
Osoby rezerwujące stolik na rzeczy do sprzedaży proszone są o przyjście 9 lipca 2017 o godzinie 10:30 tak aby był czas na przygotowanie stanowiska.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta i okolic do wspólnej zabawy!

Wszystkie rzeczy, które nie zostaną sprzedane przekażemy na rzecz osób potrzebujących.

Źródło: fb - Przytulisko OSP Nowy Dwór Gdański
Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.