Kategoria artykułu: Styl Życia
3 lata temu

Idziemy w miasto - zmieniać miasto.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Szanowni Państwo przypominamy o trwających do 9 lutego 2017 roku konsultacjach społecznych Gminnego Programu Rewitalizacji.

W ramach konsultacji 28 stycznia w godzinach od 10.00 do 11.30 oraz 31 stycznia w godzinach od 16.00 do 17.30 zaplanowane są spotkania z mieszkańcami Gminy Nowy Dwór Gdański w postaci spacerów po mieście..

28 stycznia rozpoczynamy spod siedziby Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim o godz.10.00.

Serdecznie zapraszamy !

Spotkajmy się pod UM, powiedzmy co zmienić w mieście.Wszelkie uwagi, komentarze, spostrzeżenia mile widziane.

Źródło: miastonowydwórgdański.pl
Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (2)

xyz: W kwestii podstawowej śmietniki z osprzętem do sprzątania po psie. Przyszedł mi też do głowy pomysł aby zamknąć ulicę Morską od wjazdu na os Wyszyńskiego ( za wjazdem do PKS-u) do skrzyżowania z przy Niezapominajce i zagospodarować powstały teren na bulwar. Oprócz piękna i potencjału które już tam jest ( Tuga, ŻOK, drzewa, deptak, monitoring) wyłączenie ruchu aut bez większych strat komunikacyjnych wpłynęłoby na wyciszenie tej części użytkowej dla mieszkańców, spacerujących np. z małymi dziećmi . Trochę kostki brukowej, motywów zieleni, no i oczywiście coś ciekawego wzdłuż linii brzegowej tego odcinka. Byłoby pięknie..

2017-01-26 10:01:27 0 1 Zgłoś

mieszkanka NDG: Witam!!!Moja uwaga dotyczy placu zabaw w centrum miasta.Zamiast piasku,który powinno się często wymieniać z powodu zanieczyszczeń,powinny być tam wyłożone specjalnej gumy.Jest to bezpieczne a i kotki nie będą w takim miejscu zaspokajać swoich potrzeb.Pozdrawiam.

2017-01-26 11:34:15 0 1 Zgłoś