Kategoria artykułu: Wydarzenia
1 rok temu

Informacja o naborze wniosków dla jednostek sektora finansów publicznych

Udostępnij:
Polub ndg24:

   Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka- Rybacka Brać Mierzei ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie operacji w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”, z wyłączeniem projektów grantowych.

Nabór skierowany jest do jednostek sektora finansów publicznych.

Operacja objęta wnioskiem o dofinansowanie powinna realizować zakres tematyczny przedstawiony poniżej:

Zakres tematyczny operacji:

Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność objęta Programem Operacyjnym Rybactwo i Morze 2014-2020 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka- Rybacka Brać Mierzei- Cele i Przedsięwzięcia:

Cel Ogólny 1- Turystyczne wykorzystanie rybackiego dziedzictwa kulturowego i zasobów naturalnych.

Cel Szczegółowy 1.1- Powstanie całorocznej infrastruktury turystycznej.

Przedsięwzięcie 1.1.6 – Tworzenie, rozwój, wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanych z działalnością rybacką.

w ramach zakresu/ów o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 4 oraz § 7 ust. 1, pkt 1, lit. a) Rozporządzenia Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 6 września 2016 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania, wypłaty i zwrotu pomocy finansowej na realizację operacji w ramach działań wsparcie przygotowawcze i realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność, w tym koszty bieżące i aktywizacja, objętych Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”:

Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką.

Termin składania wniosków:

01.06.2017 r.- 16.06.2017 r.

Miejsce składania wniosków:

Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka- Rybacka Brać Mierzei

ul. Plac Wolności 22

82-100 Nowy Dwór Gdański

od poniedziałku do piątku

w godz. od 8.00 do 15.00

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, w tym ogłoszenie o naborze, warunki otrzymania dotacji i wymagane dokumenty znajdą Państwo pod linkiem

http://rybackabrac.pl/ogloszenie-o-naborze-1-1-6-tworzenie-rozwoj-wyposazenie-infrastruktury-turystycznej-i-rekreacyjnej-przeznaczonej-na-uzytek-publiczny-historycznie-lub-terytorialnie-zwiazanych-z-dzialalnoscia-ryba/

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.