Kategoria artykułu: Wiadomości
10 miesięcy temu

Kabaret Młodych Panów - dwie godziny humoru i dobrej zabawy.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Panowie z Rybnika, kabaret - instytucja w osobach : Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk, Bartosz Demczuk, Mateusz Banaszkiewicz wystapili w Żuławski Ośrodku Kultury.

Dwugodzinny program, pełen dobrego humoru i satyry, wypełniony dużą dawką ironii i dystansu do spraw społeczno - obyczajowych, rozbawił nowodworska publiczność. "Bogowie " to porcja znakomitych skeczy, prezentujących w żartobliwej formie zachowania, przywary, a nawet fobie Polaków.

KMP właśnie rozpoczął pracę w QI Investmen. Jest prezes, główna księgowa i kadrowa (interreakcja z publicznością). Są więc regulaminy " nie pijemy, nie świadczymy usług seksualnych". Są też wyjazdy integracyjne, alkohol leje się ostro, są ploteczki nt. prezesa. Impreza kończy się mniej radośnie niż się rozpoczynała, bo wiadomo, że " każda firma ma swojego Misiewicza".

W kolejnej odsłonie panowie biorą udział w szkoleniu na wojskowym obozie przetrwania. Nieudacznicy radzą sobie lepiej lub gorzej w leśnej głuszy, wszyscy jakoś ten bój przeżyli, niestety nie wszyscy w dobrej kondycji.

Stęsknieni wielkiego świata wybrali się do stolicy na " Wielką Warszawską". Na gonitwie spotkali czeskiego dżokeja  Lecha Czecha z dużym poczuciem humoru - Znasz kawał Lech, Czech i Rus? To ja żem jest ten Lech Czech co nie urósł.

Wędrując po międzynarodowej Europie Panowie spotkali w Niemczech pewnego Araba , który obiecywał im nadzwyczajną " ekspolozję zysków". Adaś był jednak ostrożny,  bo bał się" człowieka z bezą na głowie".

Publicznośc co chwilę wybuchała śmiechem przy skeczu "Trzech żuli" - Skąd masz nowego ipada? Dostałem od bezdomnego.

W kolejnym wejściu publicznośc bierze udział w historycznym spotkaniu na polach Grunwaldu. Jagiełło, Zawisza Czarny i Urlich von Jungingen  prowadzą rozważania, gdzie, w takich okolicznościach najlepiej chodzić za potrzebą.

"Świąteczna niedziela " to praca widziana oczami pracownika jednej z sieciówek i lekcja pt. jak pozbyć się natrętnego i mało rozgarniętego klienta. A jak świeta , to wiadomo kolęda. Ksiądz z wizytą w domu wojskowego doświadcza ekstremalnych przeżyć. Podobne emocje  przeżywał młodzieniec, który przybył na spotkanie z córka wojskowego.

Kabaretowy żart zaprezentowany przez Kabaret Młodych Panów z podtekstami i szczypą pikanterii... i widzowie " ugotowani" ze śmiechu. Był idealnie - al dente.

Na koniec autografy, płyty i pozowanie do wspólnych zdjęć.

KMP zaprosiła Agencja Artystyczna " Paradoks".

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.