Kategoria artykułu: Wydarzenia
1 rok temu

"Każdy z Was jest bardzo ważny" - spotkanie wigilijne osób starszych i samotnych.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Spotkania wigilijne, życzenia świąteczne, zabawy z Mikołajem, jasełka bożonarodzeniowe. Ostatni tydzień przedświąteczny - to wiele wydarzeń w naszym mieście. Czas strojenia choinki, zakupów i " zdrowych, wesołych świąt". Jednak w gorączce przedświątecznych przygotowań - najważniejszy jest Człowiek.

- Każdy z Was jest bardzo ważny.Ważna jest wasza radość i wasza obecność w naszym życiu. Bycie razem i wspólne kolędowanie, niech dla każdego będzie światełkiem na te święta - powiedział ks. Mariusz Pietrzykowski podczas spotkania wigilijnego przygotowanego przez Urząd Miejski dla osób starszych, samotnych, dla wszystkich, którzy zechcieli wspólnie podzielić się opłatkiem i wspólnie śpiewać kolędy.

Życzę Państwu wielu dobrych dni w nadchodzącym roku, ale przede wszystkim zdrowia oraz tego, aby w Państwa życiu byli dobrzy ludzie obok - życzenia gościom spotkania złożył Burmistrz Jacek Michalski.

Na sali tradycyjne łamaniem opłatkiem i szczere życzenia, takie płynące prosto z serducha. Świątecznego nastroju dopełnia piękna, zimowa dekoracja. Ze sceny płyną kolędy - występują dzieci ze szkoły  w Lubieszewie, Bursztynki oraz chór Sursum Corda.

Cicho, pięknie, nastrojowo "Bóg się rodzi" w naszych sercach.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.