Kategoria artykułu: Sport
5 lat temu

Kibicowaliśmy naszym na" Olimpiadzie Sportowej z Energią".

Udostępnij:
Polub ndg24:

We wtorek były tańce, a już w czwartek nasi niezmordowani seniorzy brali udział w Olimpiadzie "Dynamiczni Seniorzy z Energią".

Sportowe spotkanie 15 ekip z województwa pomorskiego odbyło się w hali Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Nasz powiat reprezentowała świetna ekipa, która trenuje w każdy czwartek o 16.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Szkolnej (dawne Gimnazjum). Oprócz zawodników pojechała duża grupa kibiców, która solidnie dopingowała naszych.

Był duch walki i sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim była wspólna zabawa, było dużo śmiechu, okrzyków, oklasków i tańca oraz wspólnego śpiewania. Uczestnicy Olipmiady obejrzeli pokaz tańca towarzyskiego i akrobacje sportowe zaprezentowane przez młodzież ze szkół sportowych. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali upominki od firm Energa i Lotos, a zawodnicy zostali dodatkowo nagrodzeni.

Była pozytywna energia i moc, która wypełniła salę AWFiS. Nasi seniorzy zdobyli dwa medale w chodzie, a grupowo zajęliśmy czwarte miejsce.

Seniorzy zapowiadają prace nad formą i kondycją, aby w przyszłym roku stanąć na podium.

"Senior z Energą" to projekt skierowany do osób, które mają ochotę spotkać się i wspólnie poćwiczyć pod okiem trenera, a pilotowany i przygotowany przez Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.