Kategoria artykułu: Wydarzenia
1 rok temu

Kolego zróbmy to razem - AKCJA INTEGRACJA W Szkole Podstawowej nr 2

Udostępnij:
Polub ndg24:

Bibuła, flamastry, brokat, piórka, wycinanki, kolorowe kartki, zielone papierowe choinki,, wstążki, bombki, srebrne gwiazdki - wszystkie stoły w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim zamieniły się w warsztat przedświątecznej pracy twórczej. Przy stołach elfy i skrzaty - to uczniowie SP nr 2 i podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Jezierniku.

W świetlicy gwarno i kolorowo, uczniowie - wolontariusze pomagają dzieciom niepełnosprawnym, współpraca układa się świetnie, ozdoby coraz piękniejsze i sprawiają wiele radości wszystkim.

Po raz pierwszy gościmy młodzież z Jeziernika.W naszej szkole również mamy młodzież z różnymi schorzeniami i uczniowie doskonale opiekują się rówieśnikami, którzy tego potrzebują. Dlatego dzisiejsze działania utwierdzają nas tylko w przekonaniu, że takie spotkania są potrzebne. Mamy nadzieję, że naszym gościom to spotkanie również się podoba i będą nas odwiedzać częściej - mówi Dyrektor Izabela Stefaniak.

Na spotkanie przybył również Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego i przyłączył się do wykonywania ozdób.

Wspólne tworzenie ozdób świątecznych odbyło się w ramach programu "Akcja Integracja", który realizuje SP nr 2.

Wszystkie ozdoby wykonane podczas dzisiejszego spotkania udekorują sale chorych w nowodworskim Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (1)

Izabela Stefaniak: Niesamowite spotkanie i współpraca! Już chce się więcej :-)

2017-12-07 19:03:38 0 0 Zgłoś