Kategoria artykułu: Wydarzenia
1 rok temu

Michał Bajor - koncert w Żuławskim Ośrodku Kultury.

Udostępnij:
Polub ndg24:

„Moja miłość” to kolejny już recital autorski Michała Bajora, a także 19-ta płyta pod tym samym tytułem. To również trzecie z rzędu (po „Od Piaf do Garou” i „ Moich podróżach”), spotkanie artysty z mistrzem piosenkowych perełek Wojciechem Młynarskim. W Żuławskim Ośrodku Kultury usłyszycie go 25 marca, o 18.00. 

Tym razem wykonawca zebrał 17 przebojów o miłości - piosenek nuconych od pokoleń i znanych wszystkim pokoleniom słuchaczy. Wystarczy wymienić m.in. takie jak „Prześliczna wiolonczelistka”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Och, życie, kocham cię nad życie” czy „Lubię wracać”. Śpiewane do dzisiaj przez wybitne piosenkarki i piosenkarzy, wybrane przez artystę z setek utworów, które mistrzowsko podarował nam Wojciech Młynarski, a skomponowali je najlepsi kompozytorzy. W trakcie koncertu Michał Bajor wykona również dwie nowe piosenki, napisane dla niego przez mistrza, a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni. Piosenkom towarzyszy muzyka Włodzimierza Korcza i Wojciecha Borkowskiego.

Na koncert zaprasza Fundacja Ars Nova.

Bilety w cenie 65 zł do nabycia w sekretariacie Żuławskiego Ośrodka Kultury i w Eventim, Empik, Media Markt, Kup Bilecik oraz w Audytorium Maximum.

Źródło: ŻOK
Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.