Kategoria artykułu: Kultura i rozrywka
1 rok temu

Mikołajkowa laba w Szkole Podstawowej nr 2.

Udostępnij:
Polub ndg24:

W korytarzu śliczna, żywa, przystrojona choinka. Pod drzewkiem - świecąca iluminacja - Mikołaj w sankach. Już świątecznie, ale dziś głównie mikołajkowo. W salach lekcyjnych główki w czerwonych czapeczkach, złocisto - czerwone pelerynki,czerwone spódniczki i jeszcze błyszczace kapelusiki. Jest klasa, w której motywem przewodnim są czerwone okulary z białym akcentem np. śnieżynką lub reniferkiem. Świetny i zabawny pomysł. W kolejnej klasie są i przebrania,  i czekoladowe Mikołaje. Pomysłów i kreatywności uczniom w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim tylko pozazdrościć.

Po korytarzach i klasach krąży pulchniutki staruszek z białą brodą i zaprasza  rozbawionych uczniów do wspólnego zdjęcia.Tym, którzy troszkę za dużo myślą o feriach, a za mało o nauce, przypomina, że ma dobra pamięć i w przyszłym roku może być ...rózga.

Całe klasy biorą udział w zabawie wymyślonej 3 lata temu przez Samorząd Uczniowski.Pomysł spotkał się z poparciem dyrekcji i nauczycieli. Kto wykaże się kreatywnością i będzie 6 grudnia Mikołajem lub panią Mikołajkową - jest zwolniony z odpytywania na wszystkich lekcjach.

Pomysł podsunęli sami uczniowie i tak bawimy się już  od 3 lat. Z roku na rok powiększa nam się grono szkolnych Mikołajków, co nas bardzo cieszy. W zabawie "Mikołajkowa laba" biorą udział wszystkie klasy - mówi Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Izabela Stefaniak.

A wszystkim  uczniom ,rodzicom, przyjaciołom i sympatykom naszej szkoły życzymy trochę łakoci, dużo dobrego humoru, no i oczywiście spotkania w grudniu miłego staruszka, który obdaruje wszystkich prezentami - życzy pani dyrektor.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.