Kategoria artykułu: Wiadomości
5 miesięcy temu

Narkotyki ... w bucie i kierowca pod wpływem.

Udostępnij:
Polub ndg24:

W sobotę nowodworscy policjanci podczas pełnienia służby zatrzymali do kontroli kierującego samochodem m-ki VW Passat. Podczas kontroli okazało się, że 32-letni mieszkaniec powiatu malborskiego nie dość, że przewoził narkotyki, ale również kierował po nich samochodem. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz jego losem zajmie się sąd.

Do jednych z zadań funkcjonariuszy policji należy eliminowanie osób mogących posiadać przy sobie narkotyki oraz tych, którzy jeżdżą samochodem pod ich wpływem. Nowodworscy policjanci podczas codziennej służby ustalają, kto może poruszać się po naszych drogach po zażyciu narkotyków. W sobotę, w trakcie pełnienia służby, nowodworscy patrolowcy zauważyli pojazd vw passat, który nie miał podświetlonej tablicy rejestracyjnej. Nerwowe zachowanie kierowcy wzbudziły podejrzenia wśród policjantów, które się potwierdziły. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli w kieszeni spodni oraz w prawym bucie foliowe zawiniątka z żółtym, oraz białym proszkiem. Funkcjonariusze przebadali ujawnione rzeczy testerem, co potwierdziło, że proszek to amfetamina o łącznej wadze ponad 3 gramów. 32-latek przyznał się również, że wsiadł do samochodu po zażyciu amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.

32-latek będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem znajdując się pod wpływem narkotyków i ich posiadanie. Mężczyzna już stracił swoje prawo jazdy, a za przestępstwa, których się dopuścił, może mu grozić kara pozbawienia wolności do lat 3.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.