Kategoria artykułu: Wiadomości
2 lata temu

Nowy Dwór Gdański. Komputery i internet dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR -ów

Udostępnij:
Polub ndg24:

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski zaprasza do składania wniosków na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników Państwowego Przedsiębiorstwa Gospodarki Rolnej - PPGR 

Z programu będą mogły skorzystać dzieci, wnuki i prawnuki byłych pracowników PGR-ów: Kombinat Rolny "Żuławy" Nowy Dwór Gdański, Przedsiębiorstwo Gospodarki Rolnej Gozdawa, zamieszkujące miejscowość, w której niegdyś funkcjonowało zlikwidowane Państwowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Rolnej.

Projekt zostanie sfinansowany z funduszy europejskich – w ramach programu REACT-EU.
Celem jest wsparcie rodzin z dziećmi z terenów popegeerowskich w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.
Dofinansowanie będzie można otrzymać na sprzęt komputerowy (komputer stacjonarny, laptop lub tablet) z niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiającym pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami wraz z ubezpieczeniem.
Wniosek oraz oświadczenia rodziców/prawnych opiekunów lub pełnoletnich uczniów wraz z informacją o przetwarzaniu danych osobowych należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim, ul. Wejhera 3, 82-100 Nowy Dwór Gdański, na załączonych wzorach wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, w terminie do 29 października 2021 roku (decyduje data wpływu do urzędu). Po tym terminie wnioski nie będą rozpatrywane.
Sprawę prowadzi Referat Administracji i Spraw Społecznych, tel. 55 247 24 04.
 Załączniki do pobrania i wypełnienia są dostępne na stronie https://miastonowydwor.pl/.../dofinansowanie-zakupu...

Gmina zastrzega, że w przypadku nieotrzymania pełnego dofinansowania na zadanie, wprowadzi dodatkowe kryteria wyboru osób uprawnionych do udziału w programie.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.