Kategoria artykułu: Wydarzenia
2 lata temu

Nowy Dwór Gdański ma moc - 25 Finał WOŚP

Udostępnij:
Polub ndg24:

Oj działo się dziś, działo w Nowym Dworze Gdańskim.

Od rana wspaniali młodzi ludzie - wolontariusze WOŚP - kwestowali w mieście. Od 15.00 zrobiło się kolorowo, wesoło i gwarno w Żuławskim Ośrodku Kultury. Orkiestra porwała wszystkich - przybyli młodzi rodzice z pociechami, młodzież szkolna, uczniowie szkół i trochę "starsza młodzież."

W holu budynku kolorowy kiermasz z mnóstwem cudnych rzeczy i książek oraz "Domowa Kawiarenka" z pysznymi ciastami. Swoje stoisko rozłożyli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej,można było obejrzeć sprzęt wykorzystywany podczas akcji ratunkowych i nauczyć się sztucznego oddychania.

W sali widowiskowej wszystkie miejsca zajęte, a na scenie co chwilę zmiania się barwne widowisko. Prezentują się aniołki- przedszkolaki, śpiewają i tańczą uczniowie naszych szkół, w różnych układach choreograficznych występują sekcje działające przy ZOK.

Była również szalona fotobudka i przez chwilę można było zostać marynarzem, hipisem, leśnym ludkiem lub hawajską tancerką.

Kulminacyjnym punktem były licytacje. Zgromadzeni goście mają gorące serce i otwarte portfele, dlatego każda rzecz ma swojego nabywcę.

Bawiliśmy się świetnie i, jak co roku, pokazaliśmy, że Nowy Dwór Gdański ma moc.

Moc dobrych uczynków dzieciom w potrzebie i naszym seniorom.

Zapraszamy do fotogalerii.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.