Kategoria artykułu: Wiadomości
2 lata temu

Nowy Dwór Gdański. PBS Mrówka otwiera w sobotę market

Udostępnij:
Polub ndg24:

W sobotę 16 października 2021 r. o godzinie 8.00 nastąpi oficjalne otwarcie marketu PBS Mrówka w Nowym Dworze Gdańskim. W dniu otwarcia klientów czekają promocje i loteria.

Market w Nowym Dworze Gdańskim posiada salę sprzedażową o powierzchni 2240 m2 i zatrudnia w chwili obecnej 29 pracowników. Na zewnątrz znajdzie się kolejna powierzchnia sprzedażowa dla artykułów ogrodniczych.

- Nasza placówka, jak wszystkie sklepy PBS Mrówka, jest przystosowana do obsługi dowolnej inwestycji budowlanej niezależnie od tego, jak logistycznie czy technologicznie jest to skomplikowany zakres prac. Jesteśmy w stanie przygotować każdy projekt od podstaw łącznie z pomiarami oraz dostarczeniem materiałów własnym transportem w wyznaczone miejsce – informuje kierownik oddziału Sebastian Śledziński.

- Dla klienta, który potrzebuje produktu, którego akurat nie mamy na stanie w naszej placówce, może ściągnąć z innych marketów lub hurtowni PBS Mrówka. Nasze działania nastawione są na maksymalne zadowolenie klienta i spełnienie jego oczekiwań – dodaje kierownik.

Loteria i nagrody

W dniu otwarcia dokonując zakupu w markecie budowano – dekoracyjnym można będzie wygrać w loterii atrakcyjne nagrody. Co godzinę będzie losowana nagroda za zarejestrowany paragon z najwyższą wygraną. Pod koniec dnia kolejne rozdanie nagród – paragony z najwyższą kwotą zakupu mają szansę na następujące nagrody: I miejsce – telewizor 50 cali, II miejsce – rower, III – oczyszczacz powietrza.

Udogodnienia dla klientów

Płatności:

Gotówka, karta płatnicza, przedpłata, system ratalny, kredyt kupiecki dla firm, przelew.

Zamówienia:

Osobiście, email, telefonicznie, możliwość negocjacji cen, realizacja zamówień nietypowych, możliwość zwrotu towarów niewykorzystanych (zgodnie z obowiązującymi ogólnymi warunkami sprzedaży).

Transport:

Dostawa do 48h (dotyczy towarów w magazynie), transport towarów od 0 do 24 tony, transport specjalistyczny, samozaładowczy typ HDS, dogodne godziny dostaw.

Kontakt

Punkt obsługi klienta 55 625-48-00, Dział inwestycji 55 625-48-01

PBS Mrówka w Polsce

Sklepy Mrówka to placówki o powierzchni powyżej 800 m2 i powstają głównie w miastach powiatowych, natomiast placówki o powierzchni 400 – 800 m2 to sklepy Mini – Mrówka zlokalizowane w miejscowościach do 10 tys. Mieszkańców. Markety posiadają w ofercie ok. 10 – 40 tys. pozycji asortymentowych w zależności od wielkości sklepu. Do najpopularniejszych sprzedawanych produktów należą: narzędzia, elektronarzędzia, farby, impregnaty, oświetlenie, chemia budowlana, panele, ceramika, ogrodzenia, AGD, sezonowe ( Boże Narodzenie, Wielkanoc, znicze, karnawał).

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.