Kategoria artykułu: Wiadomości
1 miesiąc temu

Ostra jazda pod wpływem narkotyków i zderzenie z radiowozem.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Wczoraj nowodworscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca naszego powiatu, który nie zatrzymał się do kontroli, a następnie uciekał ulicami miasta. Podczas pościgu zderzył się z radiowozem. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów został zatrzymany w pobliskiej miejscowości. 30-latek jak i pasażerowie w wieku 25 i 16 lat byli pod wpływem amfetaminy. Wszyscy zostali zatrzymani. Teraz 16-latkiem zajmie się Sąd Rodzinny a kierujący odpowie za popełnione przestępstwa przed sądem.

Wczoraj około godziny 14:20 nowodworscy policjanci przystąpili do zatrzymania kierującego fiatem punto, który najprawdopodobniej nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci podjęli pościg ulicami miasta. Podczas ucieczki kierujący fiatem zderzył się z radiowozem. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów został zatrzymany. Funkcjonariusze ustalili, że 30-latek rzeczywiście nie posiada uprawnień do kierowania, a po przebadaniu narkotestem okazało się, że kierował pojazdem pod wpływem amfetaminy. W pojeździe znajdowali się pasażerowie 25-latek i 16-latek, którzy również byli pod wpływem amfetaminy, obaj są mieszkańcami naszego powiatu. Wszyscy zostali zatrzymani. Nieletni po wykonanych czynnościach został zwolniony i przekazany matce. Teraz zajmie się nim Sąd Rodzinny. 30-letni kierujący oraz 25-letni pasażer noc spędzili w policyjnym areszcie. Dziś kierujący fiatem usłyszy zarzuty.

30-latek będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem znajdując się pod wpływem narkotyków, za nie zatrzymanie się do kontroli drogowej, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jak również za kierowanie pojazdem nie mając do tego

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.