Kategoria artykułu: Kultura i rozrywka
7 miesięcy temu

Podziękowania, koncert operowy ....i tanecznym krokiem w Dzień Seniora 2018 r.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Po raz kolejny seniorzy z powiatu nowodworskiego obchodzili swoje październikowe święto - Dzień Seniora. Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą, następnie uczestnicy spotkania i zaproszeni goście udali się do sali Żuławskiego Ośrodka Kultury. Tu w części oficjalnej były podziękowania dla działaczy " w terenie", były kwiaty i życzenia od przedstawicieli urzedów administracji państwowej i sympatyków wspierających działalność Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Następnym punktem programu był piękny koncert pieśni i arii operowych. Na scenie wystapili - Wiesław Bednarek, Justyna Gęsicka i Adam Rogala.

Po występie  rozpoczęły się tańce i biesiada przy stolikach. Tancerze od razu wypełnili parkiet. No bo kto mógłby siedzieć przy stoliku, kiedy właśnie...."Ale..Ale..Aleksandra" wpada w ucho. Były kółeczka, walczyki i pociąg , który  " jechał z daleka". Zapewne były też wyznania miłosne, bo ogólnie wiadomo ,że miłośc trafia się nie tylko " w Zakopanem".

Zabawa trwała do 22.00, rozbawieni seniorzy dysponowali takim zapałem, że mogliby wypełniać parkiet jeszcze kolejnych kilka godzin.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.