Kategoria artykułu: Wiadomości
1 miesiąc temu

Policjanci na Targach Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Udostępnij:
Polub ndg24:

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Gdańskim promowali zawód policjanta podczas VI edycji Nowodworskich Targów Pracy i Edukacji. Policjanci chętnie opowiadali o swojej służbie i zachęcali do wstąpienia w szeregi Polskiej Policji.

W czwartek 19 kwietnia 2024 roku w Sali Żuławskiego Ośrodka Kultury w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się VI edycja Nowodworskich Targów Pracy i Edukacji, była to kolejna edycja w której udział wzięli funkcjonariusze z Komedy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Nowodworscy policjanci zachęcali interesantów do zapoznania się z ofertą służby w policji. Chętnie odpowiadali na pytania, które pojawiały się szczególnie wśród młodzieży.

Osoby zainteresowane pytały o procedurę kwalifikacyjną przyjęcia do służby, między innymi o poszczególne etapy rekrutacji, wysokość zarobków, przydział do poszczególnych jednostek a także, o tym jakie zadania na co dzień towarzyszą funkcjonariuszom policji w poszczególnych pionach służbowych.
 

Dla zainteresowanych służbą w Policji, szczegółowe informacje jak zostać policjantem można znaleźć na stronie internetowej: https://dobor.pomorska.policja.gov.pl

Galeria:

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.