Kategoria artykułu: Kultura i rozrywka
1 rok temu

" Taki mały, taki duży może świętym być" - było bosko na Balu Wszystkich Świętych.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Nowy Dwór Gdański to szczególne miasteczko, mieszkają tu ludzie o wrażliwych sercach, chętni do współpracy i wzajemnej pomocy. Kiedy więc Najwyższy zapytał " gdzie w tym roku zrobimy bal?" wszyscy wskazali na nasze miasto właśnie.

Dlatego w środę 31 października 2018 r. w sali gmachu, w którym wszyscy świetnie się czują, przybyli licznie pielgrzymi i wędrowcy zmierzający do Ziemii Świętej, pastuszkowie trzód, bracia zakonni od Kamedułów, Cystersów,Franciszkanów . Dotarły siostrzyczki od Serafinek i Elżbietanek. Jednak najliczniejsze grono stanowiły małe i duże aniołki. Były takie zupełnie malutkie pod  opieką starszych anielic i takie starsze, które pięknie się uśmiechają i czynią dobro.

Kiedy sala wypełniła się postaciami świetych ruszyły wspólne pląsy, korowody, śpiewy i konkursy. Był słodki poczęstunek i napoje. Przede wszystkim jednak była świetna atmosfera wspólnej zabawy i całkowitego zaangażowania dzieci.

Bo przecież Bal Wszystkich Świetych to radosne wydarzenie - zbliża lokalną społeczność i jest skierowany do wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w zabawie.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.