Kategoria artykułu: Wiadomości
2 lata temu

"Telewizja kłamie" - teatr i kabaret w jednym. Spektakl w październiku w ŻOK- u.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Po świetnych koncertach wrześniowych Agencja artystyczna "PARADOKS" zaprasza wszystkich ponownie do Żuławskiego Ośrodka Kultury  19 października  2021 r. Zobaczycie wtedy, że prezenterzy telewizyjni tylko w świetle jupiterów są tacy zadowoleni i uśmiechnięci, a potem to już.... nie zdradzimy nic więcej. Trzeba koniecznie wybrać się na spektakl.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/607760803573142/?ref=newsfeed

Bilety

biletyna.pl/event/view/id/196350

"Telewizja kłamie" to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Bartosz Opania i Adam Fidusiewicz, wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to, co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu po zejściu z wizji. Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się ich ulubieńcy gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy.

Gwiazdy szklanego ekranu takie jak Krzysztof Wybisz, Tomasz Karmel, Marcin Prochop, Gosia Rożenek i Krzysztof Zniemiec. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami.
Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie. Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,
Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz, Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor, Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.
Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, bardzo dużą dawkę wyśmienitego humoru. Spektakl grany jest bez przerwy i trwa ok. 100 minut, choć...czasami reakcje widzów potrafiły wydłużyć spektakl o 10/15 minut. Widzowie biorą udział w spektaklu wybierając w odpowiednich momentach telewizję, którą chcą oglądać w danej chwili. Spektakl przeznaczony jest dla widza 16+

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.