Kategoria artykułu: Wydarzenia
9 miesięcy temu

"Tych lat nie odda nikt" - seniorzy na koncercie Ireny Santor.

Udostępnij:
Polub ndg24:

 W niedzielne popołudnie nasi Seniorzy udali się do Filharmonii Bałtyckiej na koncert Ireny Santor. Piękny koncert, wspaniała Gwiazda na scenie, mnóstwo wspomnień i ciekawy repertuar. Wieczór pełen nostalgii i ciekawych opowieści o tym, jak powstawały utwory Pani Ireny Santor.
W programie usłyszeliśmy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty "Kręci mnie ten świat" oraz utwory z najnowszej płyty "Punkt widzenia" wydanej w listopadzie przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras".

Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu - ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą... Irena Santor wystąpiła z zespołem w składzie:: Mariusz Dubrawski - fortepian, Wojciech Ruciński - kontrabas, Grzegorz Poliszak - perkusja.

Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.