Kategoria artykułu: Kultura i rozrywka
1 rok temu

Wyczaruję Wam śnieg - spotkanie z iluzjonistą.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Przedszkolaki z naszej gminy i dzieci z klas I - III szkół podstawowych zostały dziś oczarowane, zaczarowane, zachwycone, rozemocjonowane. Bo, jak się nie  dziwić  kiedy po ubraniu skacze biała myszka z chusteczki, zza chińskiego wachlarza sypie się śnieg, a pieniążki wyciąga czarodziej z ucha kolegi na scenie.

Spektakl "Magiczna opowieść świąteczna" to utrzymane w
zimowo-świątecznym nastroju niezwykłe widowisko dla dzieci oparte o niesamowite sztuki magiczne! Pobudza wyobraźnię i angażuje wszystkich widzów do wspólnej podróży przez świat magii i iluzji. Dzieci brały aktywny udział w przedstawieniu, czarując razem z iluzjonistą na scenie. Każdy mógł poczuć w sobie małego czarodzieja i wyczarować prawdziwe Święta!
Podczas spektaklu pojawiły  się niesamowite magiczne
przedmioty, z których zostały  wyczarowane prawdziwe cuda. Latający stoliczek, dowcipne króliki, ultra-nowoczesne lasery, a może
nawet...śnieg. To wszystko stworzyło  niezwykły nastrój podczas
spektaklu, a magiczne sztuczki, wykonane przy akompaniamencie pięknej muzyki, pozostaną na długo w pamięci wszystkich dzieci. Razem z iluzjonistą wyczarowały magię Świąt!

Spektakl przygotowany został przez iluzjonistę Tomasza Jusza z
Gdańska. Tomasz to dwukrotny uczestnik programu Mam Talent! Za każdym razem oczarowywał Jury, otrzymując 3 X TAK!

To niezwykłe doświadczenie sprawiło, że z jeszcze większą pasją i entuzjazmem dzieli się z widzami w całej Polsce radością płynącą ze swoich pokazów. Setki występów w kraju i za granicą zaowocowało ponad 12-letnim doświadczeniem scenicznym tego artysty. Jego spektakle wyróżnia doskonały kontakt z publicznością oraz niezwykle oryginalne magiczne efekty, które sprawiają, że każdy zaczyna wierzyć w magię!

Źródło: ŻOK
Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.