Kategoria artykułu: Kultura i rozrywka
1 rok temu

Zaproszenie do udziału w Pierwszym Żuławskim Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich.

Udostępnij:
Polub ndg24:

Stowarzyszenia Żuławy serdecznie zaprasza Panie skupione w Kołach Gospodyń Wiejskich do udziału w Pierwszym Żuławskim Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich. Celem przedsięwzięcia jest integracja środowiska lokalnego Żuław oraz zachowanie i popularyzowanie dziedzictwa kulturowego tego wyjątkowego obszaru.

Formuła Turnieju jest otwarta. Organizatorzy zachęcają do udziału Panie z Kół Gospodyń Wiejskich, lokalnych stowarzyszeń i grup nieformalnych, które chcą zaprezentować swoje talenty podczas wspólnego spotkania. Wszystkie koła uczestniczące w turnieju otrzymają upominki rzeczowe i dyplomy, a na zwycięski zespół czeka wartościowa nagroda i puchar.

Żuławski Turniej Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się 26 kwietnia 2018 roku od godziny 10.00 w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 21.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.stowarzyszeniezulawy.org.pl. Szczegółowych informacji udziela Pani Anna Milarska (e-mail: a.milarska@miastonowydwor.pl, tel. 577 556 504)

Termin zgłoszenia Kół do konkursu upływa 10 kwietnia.

Źródło: Starostwo Powiatowe Nowy Dwór Gdański.
Udostępnij:
Polub ndg24:
captcha

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię.